Ні для кого не секрет, що просто створити сайт мало — потрібно зробити ще й так, щоб той почав продавати. Цим займаються спеціальні компанії, основним завданням яких і є залучення пошукового трафіку до вас на ресурс. Причому цінується не те, що сайт стає популярним і відвідуваним, а те, що на нього приходить саме цільова аудиторія, тобто ті люди, які є вашими потенційними клієнтами або покупцями.

З приводу того, як саме потрібно розкручувати сайти говорять і сперечаються багато, причому використовуються і традиційні методи просування сайту в інтернеті, і ті, що з’являються із завидною регулярністю. Втім, новизна новизною, проте всі ці методи поділяються на три основні категорії: біле, сіре і чорне сео, причому легальними і допустимим є лише перше.

Під чорними методами розуміють такі, які в прямій та відкритій формі категорично заборонені для використання правилами пошукових систем. Ставлення до сайтів, які розкручені таким чином строго однозначно — при виявленні такої спроби сайт негайно виключається з індексу пошукової системи, або, як зазвичай кажуть, відправляється в бан.

В якості класичного чорного методу згадаємо дорвеї, які представляють собою спеціально сконструйований сайт, що складається всього з пари сторінок, за допомогою яких вдається залучити відвідувачів і перенаправити їх на основний ресурс. Ще кілька років тому метод був популярний, однак сьогодні пошукові системи легко розпізнають прийом, і основний сайт неодмінно потрапляє в бан.

Сірі методи відносяться до напівлегальним, і їх недолік в тому, що сайт стає непередбачуваним. Якщо пощастить, він залишиться в індексі, якщо не пощастить — потрапить в бан. Ризик такої поведінки невиправдано високий, уявіть собі, що стане з власниками туристичного портал, що вилетів з індексу в розпал літа, причому повернутися туди навіть через тривалий термін малоймовірно. Сірих методів досить багато, і частина їх залишається досить популярною, ризикувати чи ні — вирішувати вам.

Біла розкручування сайту ведеться виключно такими методами, хоча і вимагає більше часу, а також солідних фінансових вливань, виправдовує себе в будь-якому випадку. Найголовніше — досягнуті одного разу результати залишаться надовго, швидше за все, назавжди. Крім того, гарантується приплив саме цільової аудиторії, і це все разом узяте перетворює ваш магазин або портал в ефективний інструмент сучасного бізнесу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *