Просування сайту за допомогою статей може ефективно допомогти в розкрутці веб-ресурсу в Інтернеті. На даний момент Інтернет бурхливо розвивається, і важливою метою для веб-майстрів вважається якісне просування сайту. Серед всіх різновидів розкрутки сайту особливе місце займає просування сайту за допомогою статей. Цей спосіб став таким відомим, тому що є одним з найкращих методів просування сайту в Інтернеті.

Метою просування сайту статтями є розкрутка сайту в позиціях по пошукових запитах. Це збільшить число відвідувачів сайту, за рахунок цільової аудиторії веб-ресурс отримає пристойний прибуток. Просування сайту статтями вимагає від веб-майстра придбання унікального контенту, тобто тексту, який не буде знайдено в Інтернеті. Копіювання текстів з інших ресурсів буде вважатися плагіатом, і неунікальна стаття не принесе результату при просуванні сайту.

Переклад статей для сайтів виконує бюро перекладів «Авента». Детальніше тут http://aventa.com.ua/ua/web.html.

Подальшим періодом в просуванні сайту стане розміщення посилання в тексті. Посилання має поєднуватися з тематикою статті. Варто розмістити посилання на головній сторінці веб-ресурсу, так як це підвищить індексацію, а, отже, і просування сайту . Важливо стежити за кількістю посилань в статті, адже якщо контент буде перенасичений посилальної масою, то пошукові системи можуть прийняти статтю за спам і помістити її в чорний список.

Просування сайту статтями передбачає локалізацію статей з посиланнями на тематичних сайтах і блогах, за рахунок яких сайт не тільки підніметься по позиціях, а й збільшить свій трафік. Тому що користувачі, які прочитають цю статтю на розміщеної майданчику, зацікавившись нею, перейдуть по посиланню на ресурс. Так за допомогою просування сайту статтями буде створюватися цільова аудиторія, яка підтримає життя веб-проекту. За допомогою такого просування сайту наслідки можуть бути неймовірно ефективними.

Обсуждение закрыто.